Stypendyści

Stypendyści 2017

Stypendia na III rok studiów

  • Ewelina Drelich, studentka automatyki i robotyki, Politechnika Warszawska
  • Paulina Gadzała, studentka ekonomii, Uniwersytet Wrocławski
  • Patrycja Kowalska, studentka biologii, Uniwersytet Łódzki
  • Mateusz Mili, student zarządzania i inżynierii produkcji, Politechnika Poznańska
  • Anna Raczkowska, studentka prawa i kognitywistyki, Uniwersytet w Białymstoku
  • Mateusz Szlęzak, student informatyki, Politechnika Świętokrzyska


Stypendia na II rok studiów

  • Dawid Antczak, student  informatyki, Politechnika Wrocławska
  • Dawid Gruszczyński, student  automatyki i robotyki, Politechnika Warszawska
  • Magdalena Kopciuch, studentka inżynierii medycznej, Politechnia Rzeszowska
  • Alicja Krzemińska, studentka inżynierii materiałowej, AGH
  • Anita Kurlenda, studentka prawa, Uniwersytet Mikolaja Kopernika
  • Małgorzata Maik, studentka wzornictwa, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  • Volodymyr Mykta, student mechaniki i budowy maszyn, Politechnika Wrocławska
  • Edyta Oleszczak, studentka zarządzania i inżynierii produkcji, Politechnika Lubelska
  • Wioletta Walczak, inżynieria środowiska,  Politechnika Wrocławska


Stypendia na I rok studiów

  • Aleksandra Andrzejczak, studentka kierunku lekarskiego, Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Ewa Bilska,  studentka kierunku lekarskiego, Uniwersytet Medyczny w Łodzi,
  • Krzysztof Drelich, student kierunek lekarsko- dentystyczny, UJ Collegium Medicum
  • Tomasz Józefiak, student matematyki stosowanej, Politechnika Łódzka
  • Justyna Kałuża, studentka prawa, Uniwersytet Jagielloński
  • Kinga Kowalik, studentka bezpieczeństwa narodowego, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
  • Diana Masłyk, studentka analityki medycznej, Gdański Uniwersytet Medyczny
  • Krzysztof Michalik, student informatyki analitycznej, Uniwersytet Jagielloński
  • Wiktoria Paduch, studentka kierunku lekarskiego, Uniwersytet Medyczny w Łodzi,
  • Beata Posłuszny, studentka informatyki, AGH
  • Karol Rosół, student informatyki, AGH
  • Aneta Zachariasz, studentka finansów, inwestycji i rachunkowości, Uniwersytet Warszawski

Stypendyści 2016

Stypendia na I rok studiów

  • Dawid  Antczak, student  informatyki, Politechnika Wrocławska
  • Paweł Frączek, student  budownictwa, Politechnika Rzeszowska
  • Dawid Gruszczyński, student  automatyki i robotyki, Politechnika Warszawska
  • Magdalena Kopciuch, studentka inżynierii medycznej, Politechnia Rzeszowska
  • Patrycja Krajewska, studentka finansów i rachunkowości biznesu, Uniwersytet Ekonomiczny 
  • Alicja Krzemińska, studentka inżynierii materiałowej, AGH
  • Anita Kurlenda, studentka prawa, Uniwersytet Mikolaja Kopernika
  • Małgorzata Maik, studentka wzornictwa, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  • Volodymyr Mykta, student mechaniki i budowy maszyn, Politechnika Wrocławska
  • Adrianna Nowicka, studentka informatyki, Politechnika Poznańska
  • Edyta Oleszczak, studentka zarządzania i inżynierii produkcji, Politechnika Lubelska
  • Mateusz Padula, student informatyki stosowanej,  AGH
  • Jakub Siuchnio, student prawa, Uniwersytet Jagielloński
  • Wioletta Tomczak, studentka prawa, Uniwersytet Gdański
  • Wioletta Walczak, inżynieria środowiska,  Politechnika Wrocławska

Stypendia na II rok studiów

  • Ewelina Drelich, studentka automatyki i robotyki, Politechnika Warszawska
  • Paulina Gadzała, studentka ekonomii, Uniwersytet Wrocławski
  • Patrycja Kowalska, studentka biologii, Uniwersytet Łódzki
  • Mateusz Mili, student zarządzania i inżynierii produkcji, Politechnika Poznańska
  • Anna Raczkowska, studentka prawa i kognitywistyki, Uniwersytet w Białymstoku
  • Emilia Stępień, studentka prawa, Uniwersytet Jagielloński
  • Mateusz Szlęzak, student informatyki, Politechnika Świętokrzyska

Stypendia na III rok studiów

  • Damian Jarzembowski, student sinologii, Uniwersytet Gdański
  • Małgorzata Struzik, studentka pielęgniarstwa, Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
  • Kinga Szczepaniak, studentka kierunku lekarskiego, Warszawski Uniwersytet Lekarski
  • Mateusz Szumiela, student informatyki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu
  • Paulina Węgrzyn, studentka konserwacji i restauracji dzieł sztuki, ASP w Krakowie

Stypendyści 2015

Stypendia na III rok studiów
  • Szymon Borys, student dyrygentury, Akademia Muzyczna w Katowicach
  • Szymon Florek, student kierunku lekarskiego, Śląski Uniwersytet Medyczny
  • Agnieszka Kaczor, studentka architektury i urbanistyki, Politechnika Poznańska
  • Katarzyna Korab, studentka fizyki medycznej, Uniwersytet Śląski
Stypendia na II rok studiów
  • Tomasz Derdak,student wydziału mechanicznego energetyki i lotnictwa, Politechnika Warszawska
  • Damian Jarzembowski, student sinologii, Uniwersytet Gdański
  • Bartosz Jędraszczak, student prawa, Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
  • Iga Korbuszewska, studentka lingwistyki stosowanej, Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
  • Małgorzata Struzik, studentka pielęgniarstwa, Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
  • Kinga Szczepaniak, studentka kierunku lekarskiego, Warszawski Uniwersytet Lekarski
  • Kamil Sztejnbis, student lotnictwa i kosmonautyki, Politechnika Rzeszowska
  • Mateusz Szumiela, student informatyki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu
  • Monika Tabor, studentka biotechnologii, Uniwersytet Warszawski
  • Paulina Węgrzyn, studentka konserwacji i restauracji dzieł sztuki, ASP w Krakowie
  • Patryk Żemajduk, student SGH
Stypendia na I rok studiów
  • Ewelina Drelich, studentka automatyki i robotyki, Politechnika Warszawska
  • Paulina Gadzała, studentka ekonomii, Uniwersytet Wrocławski
  • Monika Giżyńska, studentka mechaniki i budowy maszyn, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
  • Marta Grzelak, studentka biotechnologii, Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
  • Patrycja Kowalska, studentka biologii, Uniwersytet Łódzki
  • Kamila Kowalewska, studentka finansów i rachunkowości, Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
  • Paulina Mackiewicz, studentka biotechnologii, Politechnika Warszawska
  • Mateusz Mili, student zarządzania i inżynierii produkcji, Politechnika Poznańska
  • Klaudia Podlecka, studentka kierunku bezpieczeństwo narodowe, WAT
  • Anna Raczkowska, studentka prawa i kognitywistyki, Uniwersytet w Białymstoku
  • Emilia Stępień, studentka prawa, Uniwersytet Jagielloński
  • Tomasz Szczepański, student automatyki i robotyki, Politechnika Warszawska
  • Mateusz Szlęzak, student informatyki, Politechnika Świętokrzyska
  • Paulina Wojciechowska, studentka biologii, Unwersytet Wrocawski (rezygnacja ze stypendium w marcu 2016)

Stypendia rekrutacyjne

  • Kinga Adamska
  • Ewelina Biaduń
  • Magdalena Dominik
  • Ewelina Drelich
  • Justyna Frączkowska
  • Paulina Gadzała
  • Monika Giżyńska
  • Marta Grzelak
  • Izabela Józefowicz
  • Katarzyna Kołodziejczyk
  • Marta Koreniecka
  • Kamila Kowalewska
  • Patrycja Kowalska
  • Paulina Mackiewicz
  • Natalia Milas
  • Mateusz Mili
  • Klaudia Podlecka
  • Anna Raczkowska
  • Aleksandra Siemieniuk
  • Emilia Stępień
  • Anna Suska
  • Tomasz Szczepański
  • Mateusz Szlęzak
  • Emilia Wiśniewska
  • Paulina Wojciechowska

Stypendyści 2014


Stypendia na III rok studiów
  • Władysław Gałat, student transportu, Politechnika Świętokrzyska
  • Jolanta Jaśkiewicz, studentka kierunku lekarskiego, Śląski Uniwersytet Medyczny, wcześniej studentka położnictwa
  • Ewelina Podlewska, studentka kierunku ekologiczne źródła energii, Akademia Górniczo-Hutniczej
  • Marek Wośko, student teleinformatyki, Politechnika Wrocławska
Stypendia na II rok studiów
  • Monika Bednarek, studentka zarządzania i inżynierii produkcji, Politechnika Rzeszowska
  • Szymon Borys, student dyrygentury, Akademia Muzyczna w Katowicach
  • Ewelina Bukowska, studentka budownictwa, Politechnika Gdańska
  • Szymon Florek, student kierunku lekarskiego, Śląski Uniwersytet Medyczny
  • Anna Herda, studentka kierunku lekarskiego, Warszawski Uniwersytet Medyczny
  • Agnieszka Kaczor, studentka architektury i urbanistyki, Politechnika Poznańska
  • Karolina Klawikowska, studentka finansów i rachunkowości, Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  • Katarzyna Korab, studentka fizyki medycznej, Uniwersytet Śląski
  • Mateusz Młynek, student biotechnologii, Politechnika Warszawska
  • Dagmara Świerkowska, studentka filologii słowiańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza
  • Ewelina Waglewska, studentka biotechnologii, Uniwersytet Wrocławski
  • Justyna Wóltańska, studentka pielęgniarstwa, Warszawski Uniwersytet Medyczny
Stypendia na I rok studiów
  • Tomasz Derdak,student wydziału mechanicznego energetyki i lotnictwa, Politechnika Warszawska
  • Natalia Derwecka, studentka informatyki stosowanej, AGH
  • Damian Jarzembowski, student sinologii, Uniwersytet Gdański
  • Bartosz Jędraszczak, student prawa, Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
  • Iga Korbuszewska, studentka lingwistyki stosowanej, Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
  • Joanna Michalska, studentka biotechnologii, Uniwersytet Wrocławski
  • Łukasz Partyka, student budownictwa lądowego, Politechnika Świętokrzyska
  • Małgorzata Struzik, studentka pielęgniarstwa, Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
  • Kinga Szczepaniak, studentka kierunku lekarskiego, Warszawski Uniwersytet Lekarski
  • Kamil Sztejnbis, student lotnictwa i kosmonautyki, Politechnika Rzeszowska
  • Mateusz Szumiela, student informatyki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu
  • Monika Tabor, studentka biotechnologii, Uniwersytet Warszawski
  • Paulina Węgrzyn, studentka konserwacji i restauracji dzieł sztuki, ASP w Krakowie
  • Anna Woźniak, studentka fizyki stosowanej, Politechnika Gdańska
  • Patryk Żemajduk, student SGH

Stypendia rekrutacyjne

  • Agnieszka Charęza
  • Agata Ciaś
  • Klaudia Cichońska
  • Tomasz Derdak
  • Natalia Derwecka
  • Karolina Dura
  • Sylwia Gręda
  • Damian Jarzembowski
  • Bartosz Jędraszczak
  • Kinga Kabzińska
  • Iga Korbuszewska
  • Ida Matysek
  • Joanna Michalska
  • Łukasz Partyka
  • Dominika Religa
  • Natalia Siereda
  • Małgorzata Struzik
  • Kinga Szczepaniak
  • Kamil Sztejnbis
  • Mateusz Szumiela
  • Monika Tabor
  • Paulina Węgrzyn
  • Anna Woźniak
  • Patrycja Załęcka
  • Patryk Żemajduk


Stypendyści 2013

Stypendia na III rok

  • Konrad Czarniewski - student budownictwa na Politechnice Warszawskiej
  • Paulina Habułyk - studentka administracji na Uniwersytecie Gdańskim
  • Aneta Jankowska - studentka budownictwa na Politechnice Gdańskiej
  • Natalia Murawska - studentka finansów i rachunkowości na Politechnice Koszalińskiej
  • Tomasz Nierychły - student informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza
  • Patrycja Skóra - studentka pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  • Natalia Wojtków - studentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim, wcześniej studentka farmacji
Stypendia na II rok
  • Władysław Gałat - student transport u na Politechnice Świętokrzyskiej
  • Sandra Jasionowska - studentka fizyki technicznej na Politechnice Gdańskiej
  • Jolanta Jaśkiewicz - studentka kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, wcześniej studentka położnictwa
  • Monika Kowalik - studentka architektury i urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej
  • Ewelina Lubach - studentka geodezji i kartografii na Akademii Górniczo-Hutniczej
  • Ewelina Podlewska - studentka kierunku ekologiczne źródła energii na Akademii Górniczo-Hutniczej
  • Natalia Stępień - studentka kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym
  • Marek Wośko - student teleinformatyki na Politechnice Wrocławskiej
Stypendia rekrutacyjne i stypendia na I rok
  • Monika Bednarek - studentka zarządzania i inżynierii produkcji na Politechnice Rzeszowskiej
  • Szymon Borys - student dyrygentury na Akademii Muzycznej w Katowicach
  • Edyta Drzewiecka - studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu
  • Szymon Florek - student kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym
  • Monika Gołębiewska  - studentka Szkoły Głównej Handlowej
  • Anna Herda - studentka kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym
  • Agnieszka Kaczor - studentka architektury i urbanistyki na Politechnice Poznańskiej
  • Karolina Klawikowska  - studentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika
  • Katarzyna Korab - studentka fizyki medycznej na Uniwersytecie Śląskim
  • Mateusz Młynek - student biotechnologii na Politechnice Warszawskiej
  • Aneta Pyziak - studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu
  • Dagmara Świerkowska - studentka filologii słowiańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza
  • Ewelina Waglewska - studentka biotechnologii na Uniwersytecie Wrocławskim
  • Justyna Wóltańska - studentkapielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym
 
Stypendia rekrutacyjne
 
  • Katarzyna Bloch
  • Karina Frątczak
  • Karolina Gorzka
  • Justyna Kozłowska
  • Anna Krysman
  • Iwona Kwietniewska
  • Agnieszka Maik
  • Maja Michalec
  • Dominika Minda
  • Małgorzata Nowakowska
  • Patrycja Pawlaszek
  • Aneta Psiuk
  • Katarzyna Włodarczyk
  • Paula Wojtal

Stypendyści 2012

Stypendia na II rok studiów:
  • Konrad Czarniewski - student Budownictwa na Politechnice Warszawskiej
  • Katarzyna Fleśman - studentka Ekonomii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
  • Mateusz Głąbiński - student kierunku Oceanotechnika Specjalności Okrętowe na Politechnice Gdańskiej
  • Paulina Habułyk - studentka Administracji na Uniwersytecie Gdańskim
  • Aneta Jankowska - studentka Budownictwa na Politechnice Gdańskiej
  • Agnieszka Lewińska - studentka Analityki Medycznej na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika
  • Paulina Malczyk - studentka Europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim
  • Natalia Murawska - studentka Finansów i Rachunkowości na Politechnice Koszalińskiej
  • Tomasz Nierychły - student Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
  • Anna Ozimek - studentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie
  • Tomasz Paczos - student kierunku Elektronika, Informatyka i Telekomunikacja na Politechnice Warszawskiej
  • Patrycja Pudełko-Skóra - studentka Pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II
  • Olga Sokołowska - studentka Ekonomii na  Uniwersytecie Jana Kochanowskiego
  • Natalia Wojtków - studentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim
 

Stypendia rekrutacyjne i stypendia na I rok studiów: 

  • Ewelina Bukowska - studentka Budownictwa na Politechnice Gdańskiej
  • Marta Fiedler - studentka Socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza
  • Sylwester Filip - student Inżynierii materiałowej na Politechnice Rzeszowskiej
  • Władysław Gałat - student Transportu na Politechnice Świętokrzyskiej
  • Kamil Jadeszko - student Informatyki na Politechnice Białostockiej
  • Sandra Jasionowska - studentka Fizyki technicznej na Politechnice Gdańskiej
  • Jolanta Jaśkiewicz - studentka Położnictwa na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego
  • Monika Kowalik - studentka Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej
  • Ewelina Lubach - studentka Geodezji i Kartografii na Akademii Górniczo-Hutniczej
  • Kamil Maczuga - student Biofizyki na Uniwersytecie Jagiellońskim
  • Małgorzata Partyka - studentka Chemii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej
  • Ewelina Podlewska - studentka kierunku Ekologiczne Źródła Energii na Akademii Górniczo-Hutniczej
  • Karol Stępień - student Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej
  • Natalia Stępień - studentka kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym
  • Marek Wośko - student Teleinformatyki na Politechnice Wrocławskiej
 

Stypendia rekrutacyjne:

  • Klaudia Bernat - aplikowała na Weterynarię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim
  • Paulina Błaszczyk - aplikowała na Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
  • Klaudia Chalczyńska - aplikowała na Prawo na Uniwersytecie Łódzkim
  • Marek Gałat - aplikował na Budownictwo na Politechnice Krakowskiej
  • Marek Kaliszak - aplikował na Mechanikę i Budowę Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie
  • Gabriela Kamińska - aplikowała na Geodezję i Kartografię na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
  • Katarzyna Kieliba - aplikowała na Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
  • Agata Kobylska - aplikowała na Weterynarię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim
  • Monika Kopaczewska - aplikowała na Instrumentalistykę (fortepian) w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego
  • Łukasz Nowakowski - aplikował na Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
  • Ewelina Plucińska - aplikowała na Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Wrocławskiej
  • Estera Przestrzelska - aplikowała na Geodezję i Kartografię na Politechnice Warszawskiej
  • Agata Sarzyńska - aplikowała na Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim
  • Agnieszka Walentowicz - aplikowała na Fizjoterapię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie
  • Katarzyna Węgrzyńska - aplikowała na Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Politechnice Rzeszowskiej

Stypendyści 2011

Stypendia rekrutacyjne i stypendia na I rok studiów:
  • Konrad Czarniewski - student Budownictwa na Politechnice Warszawskiej
  • Katarzyna Fleśman - studentka Ekonomii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
  • Mateusz Głąbiński - student kierunku Oceanotechnika Specjalności Okrętowe na Politechnice Gdańskiej
  • Paulina Habułyk - studentka Administracji na Uniwersytecie Gdańskim
  • Aneta Jankowska - studentka Budownictwa na Politechnice Gdańskiej
  • Agnieszka Lewińska - studentka Analityki Medycznej na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika
  • Paulina Malczyk - studentka Europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim
  • Natalia Murawska - studentka Finansów i Rachunkowości na Politechnice Koszalińskiej
  • Tomasz Nierychły - student Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
  • Anna Ozimek - studentka Farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie
  • Tomasz Paczos - student kierunku Elektronika, Informatyka i Telekomunikacja na Politechnice Warszawskiej
  • Patrycja Pudełko - studentka Pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II
  • Olga Sokołowska - studentka Ekonomii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego
  • Artur Świtała - student Szkoły Głównej Handlowej
  • Natalia Wojtków - studentka Farmacji na Uniwersytecie Jagiellońskim 

Stypendia rekrutacyjne

  • Magdalena Buczak - aplikowała na Matematykę na Akademii Górniczo-Hutniczej
  • Aneta Bukowska - aplikowała na Chemię na Politechnice Gdańskiej
  • Martyna Chełchowska - aplikowała na Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Gdańskim
  • Kamil Depo - aplikował na Geodezję i Kartografię na Akademii Górniczo-Hutniczej
  • Olga Idczak - aplikowała na Edukację Artystyczną w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie
  • Agata Kobylska - aplikowała na Weterynarię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim
  • Magdalena Kopeć - aplikowała do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej
  • Michał Ligęza - aplikował na Pedagogikę w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie
  • Paulina Mrózek - aplikowała na Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim
  • Katarzyna Okoń - aplikowała na Europeistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim
  • Ernest Przestrzelski - aplikował na Informatykę na Politechnice Warszawskiej
  • Magdalena Rzeżnik - aplikowała na Prawo na Uniwersytecie w Białymstoku
  • Amanda Słomińska - aplikowała na Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim
  • Anna Stepaniuk - aplikowała na Grafikę na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu


Copyright © Fundacja Batorego
Drukuj stronę
Do góry