Stypendyści

                                                                                                                   Stypendyści 2017

Uczniowie gimnazjum:

Patryk Kojder
Nina Konieczny
Aleksandra Kubrak
Weronika Piróg
Jakub Portas
Wiktoria Sieczkoś
Karolina Wasilewska

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

Wiktoria Dąbrowicz
Gabriela Foszczej
Karolina Janusz
Ewelina Jasz
Michał Jędrzejec
Jakub Karaś
Aleksandra Konieczny
Michał Kulpa
Artur Krupa
Klaudia Krutysz
Martyna Michalik
Rafał Powroźnik
Alicja Rachwał
Bartłomiej Słysz
Kamila Turek

Studenci I roku:

Rafał Dąbrowicz, student mechaniki i budowy maszyn, AGH
Barbara Gardziel, studentka pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim
Aleksandra Jasz, studentka pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim

Studenci II roku:


Wojciech Chajec, student psychologii, Katolicki Uniwersytet Lubelski
Aleksandra Rzeczyca, studentka matematyki, na wydziale Matematyczno – Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego


                                                                                                                Stypendyści 2016


Uczniowie gimnazjum:

Paweł Bosak
Beata Chruściel
Ewelina Jasz
Filip Kogut
Aleksandra Kubrak
Michał Kulpa
Jakub Portas
Rafał Powroźnik

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

Gabriela Deput
Barbara Gardziel
Karolina Janusz
Aleksandra Jasz
Michał Jędrzejec
Jakub Karaś
Artur Krupa
Tomasz Krupa
Klaudia Krutysz
Paulina Piróg
Alicja Rachwał
Piotr Wojtuń
Mateusz Żemojdzin

Studenci:

Wojciech Chajec
Gabriela Kubrak
Konrad Kubrak
Krzysztof Portas
Aleksandra Rzeczyca

                                                                                                                Stypendyści 2015

Uczniowie gimnazjum:

Paweł Bosak
Gabriela Botwina
Beata Chruściel
Gabriela Deput
Karolina Janusz
Michał Kulpa
Tomasz Krupa
Klaudia Krutysz
Rafał Powroźnik
Maciej Rzerzyca
Mateusz Żemojdzin

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

Wojciech Chajec
Tomasz Chruściel
Rafał Dąbrowicz
Katarzyna Drozd
Jakub Karaś
Bartłomiej Kozyra
Artur Krupa
Gabriela Kubrak
Dawid Oleksak
Paulina Piróg
Aleksandra Rzerzyca
Bartłomiej Słysz
Kacper Wasilewski
Piotr Wojtuń

Studenci:

Magdalena Chmura
Michał Gwóźdź


Copyright © Fundacja Batorego
Drukuj stronę
Do góry